BBF AutoryzowanyPartner - Solenerga - Odnawialne źródła energii

Zostaw kontakt i poznaj nasz hit cenowy!

Formularz kontaktowy - Landing Page Fotowoltaika

Poznaj cenę z rabatem na fotowoltaikę w Twojej okolicy

Wybierz kategorię konsumenta

Formularz województwo
Dla kogo

Podaj numer na który wysłać wycenę

+48

Twoje dane są bezpieczne. Numer telefonu podany w formularzu będzie przetwarzany przez Solenerga Sp. z o. o. Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia oferty. Szczegóły: polityka prywatności.

Wybierz swoją lokalizacjęAleksandra Frankowska
Aleksandra Frankowska
2021-10-25
Jestem bardzo zadowolona z montażu. Wszystko na czas, bez problemów. Liczę, że w końcu energia będzie mniej kosztować dzięki fotowoltaice 🙂
Czesław Kowalski
Czesław Kowalski
2021-10-22
jak na razie wrażenie bardzo dobre, montaż przebiegł bez problemu, jakość podzespołów na najwyżsyzm poziomie, oby działalo jak najdłużej.
Julia Brzozowska
Julia Brzozowska
2021-09-07
Wszystko dostarczone i zainstalowane w ustalonym czasie. Moje 5,4 kw działa bardzo dobrze. Nie wiedziałam, że realizacja będzie tak szybka. W między czasie mimo braku paneli, które wybrałam - dobraliśmy nowe, które też są super. Pan Janek z ekipą montażową byli bardzo sympatyczni, posprzątali po sobie, a montaż zajął im jeden dzień.
Kamila Nowak
Kamila Nowak
2021-08-28
Od roku mam panele na swoim dachu i mogę na ich temat mówić w samych superlatywach. Wtedy firma nie była jeszcze tak duża jak teraz, ale nie miało to wpływu na terminowość i jakość. Miałam poczucie, że trzymają rękę na pulsie, był jeden problem z dostępnością modułów, ale doradca zaproponował inne i zmieściliśmy się w terminie.
Sebastian Wojecki
Sebastian Wojecki
2021-08-04
Przygotowali dla mnie indywidualną ofertę w oparciu o rzeczywiste zapotrzebowanie domu na ciepło. Wiele można politykom zarzucić, ale to że dają naprawdę duże dofinansowania do wymiany kopciuchów to czapki z głów. Skontaktujcie się z Solenergą, bo złożyli wniosek za mnie i za żonę i prawdopodobnie możemy dostać 18 000 zł zniżki. W normalnych warunkach nie byłoby nas na to stać, także bierzcie jeśli tylko łapiecie się na czyste powietrze, za chwile te dotację mogą się skończyć.
solenerga siedziba warszawa 2 - Solenerga - Odnawialne źródła energii

Dlaczego Solenerga?

Nasza firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych w całej Polsce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo cały wachlarz produktów OZE  – panele słoneczne, pompy ciepła, stacje ładowania, klimatyzację. Zapewniamy usługi w każdym województwa bo chcemy być blisko naszych klientów. Nasza centrala mieści się w Warszawie – to tu wzmacniamy i podnosimy kwalifikacje naszych przedstawicieli na terenie całego kraju. Nieustannie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i sieć instalatorów. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny.

Fotowoltaika Solenerga

Pełna gwarancja na wszystkie instalacje

ikona onas 5 - Solenerga - Odnawialne źródła energii
Największy producent modułów w Polsce

Nasze panele fotowoltaiczne są produkowane w Polsce. Jako autoryzowany Partner firmy Bruk-Bet Solar, dostarczamy produkty najwyższej jakości, posiadające najlepsze certyfikaty na rynku!

ikona onas 6 - Solenerga - Odnawialne źródła energii
Bezpieczeństwo Twojego domu

Zakładane przez nas instalacje fotowoltaiczne są 100% bezpieczne – gwarantujemy to ubezpieczeniem firmy i ekipy montażowej (w wariancie all risks).

ikona budzet - Solenerga - Odnawialne źródła energii
Oszczędność na rachunkach

Wyprodukowana całkowicie darmowa i ekologiczna energia pochodząca z instalacji fotowoltaicznej zasili cały swój dom i firmę. Ewentualne nadwyżki wykorzystasz w przyszłości.

ikona onas 8 - Solenerga - Odnawialne źródła energii
Do 25 lat gwarancji na elementy instalacji

Trwałość naszych instalacji oraz ich wydajności gwarantujemy na lata. W razie jakichkolwiek problemów oferujemy przyjazny i bezpieczny proces reklamacyjny.

ikona onas 5 - Solenerga - Odnawialne źródła energii
Recykling zużytych komponentów

Każda instalacja fotowoltaiczna ma swój określony okres żywotności. Po tym czasie nasi klienci mogą przekazać nam zużyte komponenty do utylizacji zupełnie za darmo!

Nasi klienci o współpracy z Solenerga

Jestem zachwycony! Moja decyzja o montażu instalacji fotowoltaicznej była bardzo trafiona. Według obliczeń pracownika Solenerga założona przeze mnie instalacja ma zwrócić mi się w mniej niż 5 lat. Najważniejsze jest na ten moment to, że nie muszę martwić się o wysokie rachunki – zmniejszyły się one do absolutnego minimum, czyli do dwóch opłat stałych po 90 zł rocznie. Patrząc na prognozowane podwyżki cen prądu, zdecydowałbym się na pewno na montaż paneli w jeszcze większej ilości i z pewnością dużo wcześniej. Kontakt z firmą na każdym etapie zamówienia oceniam jako bardzo dobry.

Michał Stępiński z Ożarowa
Klient

Montaż instalacji fotowoltaicznej przez Solenergę odbył się po niespełna 4 tygodniach od podpisania umowy. Myślę, że to całkiem dobry wynik. Ostatecznie o decyzji o wyborze paneli zadecydował fakt, że firma pracuje na polskich produktach i lokalnej gwarancji. Gdyby coś było nie tak, przynajmniej wiem do kogo zwrócić się w razie problemów. Na razie wszystko działa bez zarzutu. Zauważam też powoli różnicę w rachunkach za prąd. Z doradcą wybrałem instalację o mocy 4kWp.

Stanisław Kopeć z Torunia
Klient

Masz pytania?

Zostaw nam kontakt do siebie, oddzwonimy!

Formularz kontaktowy – NUMER TELEFONU BANNER