Szkolenia

Firma Solenerga zaprasza na 3-dniowe szkolenie kompleksowo wprowadzające na rynek sprzedaży Fotowoltaiki i OZE.

Oferujemy udział w najlepszym programie szkoleniowym, stworzonym specjalnie dla osób i firm, które planują działać na rynku fotowoltaiki, bądź działają aktywnie i szukają możliwości dalszego rozwoju.

Szkolenie jest dedykowane dla wszystkich

niezależnie od tego czy jesteś nowy w branży czy też już działasz na rynku fotowoltaiki.

Nie musisz mieć działalności gospodarczej

Nie ma znaczenia czy dopiero planujesz rozpocząć działalność gospodarczą czy też prowadzisz ją od lat. Dla każdego uczesnika przygotowaliśmy ogrom przydanej wiedzy i informacji.

Nasze szkolenie jest unikalne na rynku

Skupia się na najważniejszym aspekcie prowadzenia działalności gospodarczej, czyli na poznaniu produktu oraz jego sprzedaży. Wprowadzimy uczestników w świat terminów oraz procesów fotowoltaiki i OZE, następnie nauczymy prowadzenia skutecznych rozmów handlowych i pokażemy, jak finalizować spotkania z klientami podpisaniem umowy. Kolejnym etapem będzie pokazanie, na naszym przykładzie, jak skutecznie promować firmę z branży OZE w Internecie. W programie szkolenia mocno skupiamy się na pomijanym przez inne firmy aspekcie sprzedażowo-marketingowym. Szkolenie ma przygotować jego uczestników do skutecznej sprzedaży i prowadzenia dochodowej firmy na rynku fotowoltaiki.

Szkolenie składa się z trzech części.

bg-16-copyright-370x232-1-370x232.jpg

Dzień pierwszy
Fotowoltaika i OZE

bg-16-copyright-370x232333-1-370x232.jpg

Dzień drugi
Jak sprzedawać fotowoltaikę

bg-16-copyright-370x2322-1-370x232.jpg

Dzień trzeci
Skuteczny Marketing dla firm na rynku OZE

Dzień pierwszy - szkolenie stanowi doskonałe wprowadzenie w branżę odnawialnych źródeł energii dla wszystkich uczestników, którzy rozpoczynają swoją przygodę z OZE.

Dla przedsiębiorców działających już w tej branży będzie źródłem dodatkowej wiedzy i doskonałym sposobem na jej utrwalenie. Nasze szkolenie umożliwi obu grupom odbiorców zapoznanie się z najnowszymi trendami, technologiami i produktami.

Szkolenie prowadzone jest przez aktywnego managera i szkoleniowca z 10 letnim doświadczeniem w branży OZE i fotowoltaiki. Szczegółowa agenda pierwszej części szkolenia prezentuje się następująco:

- Podstawowe pojęcia dotyczące fotowoltaiki
- Uregulowania prawne OZE
- Rodzaje systemów fotowoltaiki
- Zasada działania instalacji fotowoltaicznej
- Elementy systemu fotowoltaicznego
- Dobór systemu fotowoltaiki
- Montaż systemu fotowoltaiki – wprowadzenie
- Procedury zawarcia umowy z OSD
- Możliwości dofinansowania fotowoltaiki
- Podsumowanie
Dzień drugi - „Jak sprzedawać fotowoltaikę” to nasz unikat, jedyne dostępne na rynku szkolenie przygotowujące przyszłych managerów i handlowców w obszarze fotowoltaiki i OZE do prowadzenia skutecznej sprzedaży i generowania wysokich zysków.

Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim dla obecnych i przyszłych właścicieli firm oraz handlowców, którzy wykorzystają przekazaną wiedzę i techniki w swoich codziennych aktywnościach biznesowych, dzięki czemu bardziej efektywnie poprowadzą spotkania z potencjalnymi klientami i znacznie zwiększą swoją sprzedaż. Podczas szkolenia dowiecie się jakie są skuteczne kanały pozyskiwania poleceń i rekomendacji świadczonych przez was usług oraz jak budować sieć kontaktów handlowych która pozwoli generować sprzedaż. Poznacie również narzędzia sprzedażowe stosowane przez firmę Solenerga i dowiecie się jak ich używać. Prześledzimy ścieżkę sprzedaży jaką pokonuje potencjalny klient od momentu pozyskania leada sprzedażowego przez podpisanie umowy aż po chwilę instalacji elektrowni słonecznej. Skupimy się na wskazaniu newralgicznych momentów wspomnianego procesu oraz nauczymy odczytywać różne zachowania klienta i reagować w odpowiedni sposób, tak, by doszło do finalizacji sprzedaży.

Szkolenie przeprowadzane jest w formie aktywnych warsztatów, wykładów i analizy case study. Prowadzącymi szkolenie są managerowie firmy Solenerga posiadający 10 letnie doświadczenie w sprzedaży, budowaniu spółek i marketingu.
Dzień trzeci – Skuteczny Marketing dla firm na rynku OZE (trzeci dzień szkoleniowy można dokupić jako opcję w pakiecie „Szkolenie – rozszerzone”)

Wyjątkowe i rozwijające szkolenie wprowadzające właścicieli firm z branży OZE w tajniki tworzenia nowoczesnych kampanii marketingowych, generowania leadów sprzedażowych i promocji działalności.

Digital Marketing, Omnichannel Sales, Lead-ads czy Goodle Ad-words. Tymi pojęciami, a także wieloma innymi, każdego dnia powinien biegle posługiwać się właściciel firmy sprzedającej fotowoltaikę, chcący aby jego firma odniosła sukces na rynku. Podczas szkolenia prowadzonego w formie warsztatów, wykładu i prezentacji podzielimy się częścią naszych tajemnic i pokażemy, na przykładzie firmy Solenerga, jak promować firmę, szukać klientów oraz tworzyć skuteczne kampanie sprzedażowe.

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego marketera, kreatora marketingu internetowego oraz trenera biznesu.

Nasze szkolenie, w głównej mierze, dedykowane jest dla naszych franczyzobiorców którzy zamierzają prowadzić partnerski punkt sprzedaży oraz mobilnych partnerów sprzedażowych. Ponieważ proponujemy najlepsze na rynku warunki współpracy, jej nawiązanie powinno być formalnością.

Jeżeli jednak, z różnych względów, nie podjąłeś jeszcze decyzji dotyczącej nawiązania z Solenerga stałej współpracy również możesz wziąć udział w szkoleniu. Zaznaczamy jednak, że ilość miejsc jest ograniczona a priorytet mają nasi partnerzy.

Cena szkolenia obejmuje:

szkolenie-370x232.jpg

Profesjonalne szkolenie

uczestnictwo w najlepszym na rynku, 3-dniowym programie szkoleniowym dla branży fotowoltaiki
kawa-370x232.jpg

Kawa, przekąski i lunche w cenie

bufety kawowe i z przekąskami podczas przerw oraz wspólny lunch każdego dnia szkolenia
materialy-szkoleniowe-370x232.jpg

Materiały

zestaw materiałów szkoleniowych
certyfikat-370x232.jpg

Certyfikat

imienny certyfikat ukończenia szkolenia, potwierdzający posiadane umiejętności
Dla uczestników, którzy przed szkoleniem nawiążą współpracę partnerską z Solenerga:
zestaw materiałów marketingowych
kolacja powitalna dla nowych partnerów biznesowych Solenerga w drugim dniu szkoleniowym.

Dla uczestników, którzy w momencie rozpoczęcia szkolenia nie będą posiadać podpisanej umowy o współpracę partnerską z firmą Solenerga, przygotowaliśmy możliwość zawarcia takiej umowy w ciągu 14 dni od dnia zakończenia szkolenia. W przypadku zawarcia umowy partnerskiej w określonym terminie, koszt uruchomienia punktu partnerskiego zostanie pomniejszony o koszty szkolenia.

Partnerzy szkolenia

Wkrótce przekażemy informacje o kolejnych partnerach i niespodziankach!

Nie czekaj i zapisz się już teraz

Nie czekaj i zapisz się już teraz