Gdańsk 40 kWp

DANE INSTALACJI:
8 szeregowców
ŁĄCZNA MOC: 40 kWp
Typ: na dach płaski
System: Balastowy Corab aero południe , poziomy 15 stopni.
Panele: Risen Energy RSM132-6-370M  moc: 370 Wp 

Są to moduły monokrystaliczne z warstwą PERC, dzięki której charakteryzują się większą wydajnością niż standardowe moduły PV. Wykorzystuje się tutaj także technologie Half Cut, co pozwala uzyskać lepsze parametry czy częściowym zacienieniu, lepszą sprawność przy zabrudzeniu modułów czy też większą wytrzymałość. 

Ilość paneli położona na jednym domu: 13 sztuk
Moc instalacji jednego domu: 4,8 kWp

Falownik: BBE-4-PL1
Są to falowniki trójfazowe. Obsługę techniczną i serwis falowników BB ECO zapewnia polska firma Bruk-Bet PV. Rozwiązanie OSD START maksymalnie skraca pierwszą konfigurację falownika – polska spółka dostosowała nastawy do obowiązującej w kraju normy, a także do lokalnych wymagań Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Platforma biznesowa do monitoringu instalacji zapewnia dostęp do pełnej obsługi serwisowej. Menu falownika, jak i sama platforma do monitoringu są dostępne w języku polskim.

Praca w szerokim zakresie napięć po stronie sieci AC sprawia, że falowniki BB ECO sprawdzą się również w szczególnych warunkach. Posiadają również między innymi zabezpieczenie przed pracą wyspową, ochronę błędów uziemienia oraz podwójny układ pomiarowy upływu prądu.

Uniknięta emisja C02 dla każdej z instalacji – 1912 kg/rok – łącznie dla 8 szeregowców 15 296 kg/rok 

Falowniki BB ECO standardowo są wyposażone w złącza RS485 oraz most WiFi, a opcjonalnie w most LAN i 4G. Daje to możliwość wykorzystania tych urządzeń w niemal każdej lokalizacji. Stopień ochrony IP 65 to pewność użytkowania falownika w miejscach zapylonych czy narażonych na zachlapania.

Tylko w 2020 roku dołączyło do nas
15 partnerów franczyzowych

Centrala Solenerga

Solenerga S.A., ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa
Solenerga S.A.
ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa

Infolinia
Tel.: +48 22 113 47 41
E-mail: kontakt@solenerga.pl