Fotowoltaika dla rolnictwa

Porozmawiajmy o twojej
inteligentnej energii

Darmowa konsultacja +48 22 113 47 41

Zdrowa planeta

Energia ze słońca to energia bez odpadów i bez hałasu, które negatywnie wpływają na środowisko.

Zielona energia

Moduły PV nie emitują dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery.

Ekologiczne rozwiązania

Panele słoneczne to idealne ekologicznym źródłem energii elektrycznej, które wykorzystasz do zasilania urządzeń elektrycznych i cieplnych.

Niskie rachunki

Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych oszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną, ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej.

Solenerga

Fotowoltaika dla rolnictwa co to jest?

Fotowoltaika to dziedzina OZE, która zajmuje się przetwarzaniem promieniowania światła słonecznego w energię elektryczną.

Co to dla Ciebie oznacza? Darmową energię elektryczną czerpaną prosto ze słońca!

Dzięki panelom fotowoltaicznym uzyskasz niezależność energetyczną, a żadne podwyżki cen prądu nie będą Cię już dotyczyć! Twoja prywatna elektrownia zabezpieczy Ciebie i Twoją rodzinę, a Wasze gospodarstwo stanie się bardziej wydaje, ekologiczne i nowoczesne.

Fotowoltaika daje Ci także możliwość:

odliczyć 25% wartości instalacji od podatku rolnego

otrzymać ulgę w podatku rolnym

wykorzystywać nadwyżki wyprodukowanej energii!

Dlaczego warto wybrać
instalacje fotowoltaiczną od SOLENERGA?

Jakość i pewność

Jako jedyni na rynku posiadamy 20 lat gwarancji na produkty firmy Bruk-Bet Solar - to nasz największy wyróżnik oraz synonim jakości i zaufania, jakimi obdarzył nas Producent. Dodatkowo każdy z naszych paneli fotowoltaicznych posiada 25-letnią gwarancję sprawności.

Oszczędność i niezależność

Dzięki nowelizacji Ustawy o OZE inwestycja w instalację fotowoltaiczną dla gospodarstw rolnych jest bardzo atrakcyjna! Twoje rachunki za prąd znacznie spadną, a Ty staniesz się samowystarczalny i zabezpieczysz się na wypadek wzrostu cen energii elektrycznej! Inwestycja w odnawialne źródła energii to gwarancja wysokiej stopy zwrotu!

Dostępność i pomoc doradców

Posiadamy 15 salonów franczyzowych w 8 województwach, 3 własne oddziały handlowe i nieustannie się rozwijamy. Chcemy być blisko klientów! Nasi Doradcy służą rzetelną wiedzą i oferują pomoc na każdym etapie inwestycji – od audytu, przez organizację formalności związaną z dotacjami i finansowaniem, aż po realną obsługę posprzedażową.

Terminowość i profesjonalizm

Nasza kadra to wykształceni i wykwalifikowani pracownicy, którzy zajmą się przygotowaniem Twojej instalacji “pod klucz”. Gotową instalacją i pierwszymi zaoszczędzonymi pieniędzmi będziesz mógł cieszyć się maksymalnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Zdrowa i zielona planeta

Wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w nowych technologiach produkcji energii – osiągnij energetyczną niezależność, jednocześnie pomagając naszej planecie. Dodatkowo, ekologiczne gospodarstwo rolne gwarantuje polepszenie wizerunku i konkurencyjności!

Wygoda i bezpieczeństwo

Nowoczesna, ekologiczna i bezpieczna energia w Twoim gospodarstwie rolnym gwarantuje Ci spokój i komfort. A prąd produkuje się bez Twojej ingerencji – system działa całkowicie bezobsługowo!

Ile kosztuje fotowoltaika
dla rolnictwa?

W większości gospodarstw rolnych wydatki na energię elektryczną stanowią jedne z największych kosztów prowadzenia działalności. Teraz może się to zmienić – dobrze dopasowana instalacja fotowoltaiczna pozwala znacząco obniżyć koszty zużywanej energii i zapewnia wysoką stopę zwrotu. Dodatkowo, masz prawo odliczyć 25% wartości instalacji od podatku rolnego.

Sprawdź, ile będą kosztować panele słoneczne dla Twojego gospodarstwa i zacznij oszczędzać!

Porozmawiajmy o Twojej inteligentnej energii

Tylko 6 kroków dzieli Cię od
Twojej instalacji fotowoltaicznej

01

Kontakt z doradcą Solenerga

02

Audyt fotowoltaiczny

03

Zamówienie odpowiedniej ilości paneli

04

Montaż paneli wraz
z inwentorem

05

Montaż licznika

06

Instalacja
oprogramowania

Tak Klienci mówią o naszych
instalacjach fotowoltaicznych

Jestem usatysfakcjonowany instalacją fotowoltaiczną od firmy Solenerga. Doradca od razu przeszedł do konkretów - wyliczył mi zapotrzebowanie oraz koszt instalacji. W dodatku na jednym spotkaniu zostało mi przedstawione atrakcyjne finansowanie. Przy moim zużyciu prądu - gdzie mam sporą produkcje oraz magazyn fotowoltaika jest najlepszym rozwiązaniem. Polecam !

Jan C.
Klient

Powietrzna pompa ciepła pracuje w moim domu już od roku. Nie narzekam, ani na koszty eksploatacji, ani na sprawność samego urządzenia. Wszystko działa na najlepszym poziomie. Polecam wszystkim.

Sebastian D.
Klient

Cały proces instalacji pompy ciepła przebiegł bardzo profesjonalnie – od pierwszego kontaktu z przedstawicielem Solenerga, aż po sam montaż. Wszystko działa bardzo sprawnie, praktycznie bez mojej ingerencji. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.

Ilona K.
Klient

Jak przygotować się do
darmowego audytu?

Audyt fotowoltaiczny

To pierwszy krok do Twojej prywatnej elektrowni! Przygotuj fakturę/rachunek za energię. Cała resztą zajmie się nasz Doradca.

Wywiad

Doradca Solenerga zada Ci kilka ważnych pytań. Zależy nam na tym, żeby instalacja była w 100% dopasowana do Twojego budynku, a Ty znasz najlepiej swoje gospodarstwo rolne.

Dobór konstrukcji wsporczej

Odpowiedni system montażowy pod panele fotowoltaiczne to kluczowa sprawa. Nasz Doradca na podstawie uzyskanych informacji i wnikliwej analizy dobierze go perfekcyjnie.

Analiza zacienienia

Zacienienie poszczególnych modułów ma wpływ na pracę instalacji, dlatego dokładnie przeanalizujemy gospodarstwo pod tym kątem. Dzięki temu instalacja Solenerga będzie pracować bardzo wydajnie!

Ilość wyprodukowanej energii

Lokalizacja, kąt nachylenia, straty wynikające z zacienienia czy rodzaj paneli i falownika – wszystkie te czynniki wpływają na ilość wyprodukowanej energii. Wyliczymy ją specjalnie dla Ciebie!

Analiza ekonomiczna

Jesteś już o krok od niezależności energetycznej. Na koniec audytu przedstawiamy Ci ocenę rentowności inwestycji. Następnie możemy przejść do podpisania umowy, a po maksymalnie 30 dniach będziesz mógł cieszyć się własną, zieloną elektrownią!

Nasza oferta

Dla Ciebie

Dla firmy

Dla rolnictwa

Tylko w 2020 roku dołączyło do nas
15 partnerów franczyzowych

Centrala Solenerga

Solenerga Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa
Solenerga Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa

Infolinia
Tel.: +48 22 113 47 41
E-mail: kontakt@solenerga.pl