Fotowoltaika dla firmy

Porozmawiajmy o twojej
inteligentnej energii

Darmowa konsultacja +48 22 113 47 41

Zdrowa planeta

Energia ze słońca to energia bez odpadów i bez hałasu, które negatywnie wpływają na środowisko.

Zielona energia

Moduły PV nie emitują dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery.

Ekologiczne rozwiązania

Panele słoneczne to idealne ekologicznym źródłem energii elektrycznej, które wykorzystasz do zasilania urządzeń elektrycznych i cieplnych.

Niskie rachunki

Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych oszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną, ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej.

Solenerga

Fotowoltaika dla firmy co to jest?

Fotowoltaika zajmuje się przetwarzaniem promieniowania światła słonecznego w energię elektryczną.

Co to dla Ciebie oznacza?
Instalacja fotowoltaiczna to darmowa "zielona" energia elektryczna, która zagwarantuje Ci obniżenie kosztów prowadzonej działalności.
Jako przedsiębiorca masz też prawo wliczyć wartość instalacji paneli słonecznych w koszty działalności i skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, która umożliwia dokonanie odliczenia poniesionych wydatków związanych z inwestycją fotowoltaiczną od podatku.
Obniż rachunki za energię elektryczną. Uniezależnij się od cen prądu. Wyróżnij się na tle konkurencji. Postaw na energetyczną niezależność!

Dlaczego warto wybrać
instalacje fotowoltaiczną od SOLENERGA?

Jakość i pewność

Jako jedyni na rynku posiadamy 20 lat gwarancji na produkty firmy Bruk-Bet Solar - to nasz największy wyróżnik oraz synonim jakości i zaufania, jakimi obdarzył nas Producent. Dodatkowo każdy z naszych paneli fotowoltaicznych posiada 25-letnią gwarancję sprawności.

Oszczędność i niezależność

Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy sposób na obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Koszty, które zainwestujesz na zakup paneli fotowoltaicznych, zwrócą się w bardzo krótkim czasie! A Ty zapomnisz o wysokich rachunkach za prąd i będziesz cieszył się energetyczną niezależnością!

Dostępność i pomoc doradców

Posiadamy 15 salonów franczyzowych w 8 województwach, 3 własne oddziały handlowe i nieustannie się rozwijamy. Chcemy być blisko klientów! Nasi Doradcy służą rzetelną wiedzą i oferują pomoc na każdym etapie inwestycji – od audytu, przez organizację formalności związaną z dotacjami i finansowaniem, aż po realną obsługę posprzedażową.

Terminowość i profesjonalizm

Nasza kadra to wykształceni i wykwalifikowani pracownicy, którzy zajmą się przygotowaniem Twojej instalacji “pod klucz”. Gotową instalacją i pierwszymi zaoszczędzonymi pieniędzmi będziesz mógł cieszyć się maksymalnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Zdrowa i zielona planeta

Wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w nowych technologiach produkcji energii – osiągnij energetyczną niezależność, jednocześnie pomagając naszej planecie. Dodatkowo, ekologiczne rozwiązania gwarantują polepszenie wizerunku i konkurencyjności Twojej firmy.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nowoczesna, ekologiczna i bezpieczna energia w Twojej firmie gwarantuje Ci spokój i komfort. A prąd produkuje się bez Twojej ingerencji – system działa całkowicie bezobsługowo!

Ile kosztuje fotowoltaika
dla firmy?

Optymalnie zrealizowana inwestycja fotowoltaiczna w ciągu kilku lat będzie spłacać się sama, bez angażowania środków finansowych Twojej firmy.

Sprawdź, ile będzie kosztować instalacja paneli słonecznych w Twoim przedsiębiorstwie i zacznij oszczędzać!

Porozmawiajmy o Twojej inteligentnej energii

Tylko 6 kroków dzieli Cię od
Twojej instalacji fotowoltaicznej

01

Kontakt z doradcą Solenerga

02

Audyt fotowoltaiczny

03

Zamówienie odpowiedniej ilości paneli

04

Montaż paneli wraz
z inwentorem

05

Montaż licznika

06

Instalacja
oprogramowania

Tak Klienci mówią o naszych
instalacjach fotowoltaicznych

Decyzja o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej była strzałem w 10. Jako firma produkujemy bardzo dużo prądu, a rachunki stanowiły zdecydowanie za duży koszt. Żałuje jedynie, ze czekałem z decyzją, aż tak długo. Szczerze polecam firmę, instalacja została założona bez problemów, panele produkują energię zgodną z wyliczeniami, a nadwyżka zdarza się bardzo często.

Zbigniew S.
Klient

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że zdecydowałam się na montaż pompy ciepła. Wcześniej korzystałem z kotła zasilanego gazem. Dlatego rachunki za ogrzewanie mocno obciążały mój budżet. Teraz żałuję, że tak długo zwlekałem z decyzją o tej zmianie. Po prostu obawiałam się - tkwiłem w mylnym przekonaniu, że pompa ciepła ma niestabilne parametry. Na szczęście doradca Solenerga wszystko rzetelnie mi wytłumaczył i dziś już wiem, że to były one kompletnie nieuzasadnione!

Marcin N.
Klient

Powietrzna pompa ciepła pracuje w moim domu już od roku. Nie narzekam, ani na koszty eksploatacji, ani na sprawność samego urządzenia. Wszystko działa na najlepszym poziomie. Polecam wszystkim.

Sebastian D.
Klient

Cały proces instalacji pompy ciepła przebiegł bardzo profesjonalnie – od pierwszego kontaktu z przedstawicielem Solenerga, aż po sam montaż. Wszystko działa bardzo sprawnie, praktycznie bez mojej ingerencji. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.

Ilona K.
Klient

Jak przygotować się do
darmowego audytu?

Audyt fotowoltaiczny

Przygotuj fakturę za energię. Cała resztą zajmie się nasz Doradca.

Wywiad z inwestorem

Doradca Solenerga zada Ci kilka ważnych pytań. Dzięki temu będziemy wstanie dopasować instalację do parametrów budynku, w którym mieści się Twoja firma.

Dobór konstrukcji wsporczej

Analiza i uzyskane informacje pomogą nam w doborze odpowiedni systemu montażowego pod panele UV.

Analiza zacienienia

Nasze instalacje są maksymalnie wydajne, ponieważ na etapie projektowania systemu dokładnie analizujemy wszystkie czynniki, wpływające na pracę całej instalacji.

Ilość wyprodukowanej energii

Aby wyliczyć ilość wyprodukowanej energii uwzględniamy wiele czynników m.in. lokalizację, kąt nachylenia, straty wynikające z zacienienia czy rodzaj falownika i paneli.

Analiza ekonomiczna

Ocena rentowności inwestycji to ostatni etap audytu. Kolejny przystanek energetyczna niezależność Twojego przedsiębiorstwa!

Nasza oferta

Dla Ciebie

Dla firmy

Dla rolnictwa

Tylko w 2020 roku dołączyło do nas
15 partnerów franczyzowych

Centrala Solenerga

Solenerga Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa
Solenerga Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa

Infolinia
Tel.: +48 22 113 47 41
E-mail: kontakt@solenerga.pl