Fotowoltaika dla domu

Porozmawiajmy o twojej
inteligentnej energii

Darmowa konsultacja +48 22 113 47 41

Zdrowa planeta

Energia ze słońca to energia bez odpadów i bez hałasu, które negatywnie wpływają na środowisko.

Zielona energia

Moduły PV nie emitują dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery.

Ekologiczne rozwiązania

Panele słoneczne to idealne ekologicznym źródłem energii elektrycznej, które wykorzystasz do zasilania urządzeń elektrycznych i cieplnych.

Niskie rachunki

Dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych oszczędzisz na rachunkach za energię elektryczną, ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej.

Solenerga

Fotowoltaika co to jest?

Fotowoltaika zajmuje się przetwarzaniem promieniowania światła słonecznego w energię elektryczną. Dzięki temu osoby, które posiadają panele słoneczne mogą produkować własny, ekologiczny prąd.

Fotowoltaika z dnia na dzień zyskuje coraz większe grono sympatyków. Dlaczego? Po pierwsze, z ekologicznego powodu. Rośnie w nas świadomość, że planeta coraz bardziej potrzebuje naszego wsparcia. Po drugie, z ekonomicznego - instalacje fotowoltaiczne pozwalają czerpać energię ze słońca, a ta jest przecież darmowa.

Jeśli i Ciebie interesują panele fotowoltaiczne i energetyczna niezależność – przedstawiciele Solenerga są do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać
instalacje fotowoltaiczną od SOLENERGA?

Jakość i pewność

Jako jedni z 5 firm na rynku posiadamy 20 lat gwarancji na produkty firmy Bruk-Bet Solar - to nasz największy wyróżnik oraz synonim jakości i zaufania, jakimi obdarzył nas Producent. Dodatkowo każdy z naszych paneli fotowoltaicznych posiada 25-letnią gwarancję sprawności.

Oszczędność i niezależność

Twoje rachunki za prąd spadną nawet do 90%! A Ty staniesz się samowystarczalny i zabezpieczysz się na wypadek wzrostu cen energii elektrycznej!

Dostępność i pomoc doradców

Posiadamy 15 salonów franczyzowych w 8 województwach, 3 własne oddziały handlowe i nieustannie się rozwijamy. Chcemy być blisko Klientów! Nasi Doradcy służą rzetelną wiedzą i oferują pomoc na każdym etapie inwestycji – od audytu, przez organizację formalności związaną z dotacjami i finansowaniem, aż po realną obsługę posprzedażową.

Terminowość i profesjonalizm

Nasza kadra to wykształceni i wykwalifikowani pracownicy, którzy zajmą się przygotowaniem Twojej instalacji “pod klucz”. Gotową instalacją i pierwszymi zaoszczędzonymi pieniędzmi będziesz mógł cieszyć się maksymalnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Zdrowa i zielona planeta

Wykorzystaj potencjał, jaki drzemie w nowych technologiach produkcji energii – osiągnij energetyczną niezależność, jednocześnie pomagając naszej planecie.

Wygoda i bezpieczeństwo

Nowoczesna, ekologiczna i bezpieczna energia w Twoim domu gwarantuje Ci spokój i komfort. A prąd produkuje się bez Twojej ingerencji – system działa całkowicie bezobsługowo!

Ile kosztuje fotowoltaika
dla domu?

Wiesz, że rata za instalację fotowoltaiczną może być niższa niż Twój obecny rachunek za energię elektryczną? Sprawdź, ile będzie kosztować instalacja paneli słonecznych w Twoim domu!

Porozmawiajmy o Twojej inteligentnej energii

Tylko 6 kroków dzieli Cię od
Twojej instalacji fotowoltaicznej

01

Kontakt z doradcą Solenerga

02

Audyt fotowoltaiczny

03

Zamówienie odpowiedniej ilości paneli

04

Montaż paneli wraz
z inwentorem

05

Montaż licznika

06

Instalacja
oprogramowania

Tak Klienci mówią o naszych
instalacjach fotowoltaicznych

Jestem bardzo zadowolony z faktu, że zdecydowałam się na montaż pompy ciepła. Wcześniej korzystałem z kotła zasilanego gazem. Dlatego rachunki za ogrzewanie mocno obciążały mój budżet. Teraz żałuję, że tak długo zwlekałem z decyzją o tej zmianie. Po prostu obawiałam się - tkwiłem w mylnym przekonaniu, że pompa ciepła ma niestabilne parametry. Na szczęście doradca Solenerga wszystko rzetelnie mi wytłumaczył i dziś już wiem, że to były one kompletnie nieuzasadnione!

Marcin N.
Klient

Powietrzna pompa ciepła pracuje w moim domu już od roku. Nie narzekam, ani na koszty eksploatacji, ani na sprawność samego urządzenia. Wszystko działa na najlepszym poziomie. Polecam wszystkim.

Sebastian D.
Klient

Cały proces instalacji pompy ciepła przebiegł bardzo profesjonalnie – od pierwszego kontaktu z przedstawicielem Solenerga, aż po sam montaż. Wszystko działa bardzo sprawnie, praktycznie bez mojej ingerencji. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona.

Ilona K.
Klient

Jak przygotować się do
darmowego audytu?

Audyt fotowoltaiczny

To pierwszy krok do niezależności energetycznej. Jak musisz się do niego przygotować? Potrzebna będzie jedynie faktura lub rachunek za energię. Cała resztą zajmie się nasz Doradca.

Wywiad

Posiadasz największa wiedzę o swoim domu, dlatego nasz Doradca zada Ci kilka ważnych pytań. Twoje odpowiedzi pomogą nam w dopasowaniu oferty do parametrów budynku.

Dobór konstrukcji wsporczej

Na podstawie uzyskanych informacji i wnikliwej analizy dobierzemy odpowiedni systemu montażowy pod panele fotowoltaicznie.

Analiza zacienienia

Zacienienie poszczególnych modułów ma wpływ na pracę instalacji, dlatego zawsze bierzemy to pod uwagę na etapie projektowania systemu. Dzięki temu nasze instalacje są maksymalnie wydajne!

Ilość wyprodukowanej energii

Wyliczamy ją indywidualnie dla każdej instalacji fotowoltaicznej. Uwzględniamy przy tym m.in. lokalizację, kąt nachylenia, straty wynikające z zacienienia czy rodzaj falownika i paneli.

Analiza ekonomiczna

Na koniec audytu przedstawiamy Ci ocenę rentowności inwestycji. Podpisujemy umowę i po maksymalnie 30 dniach cieszysz się zieloną energią!

Nasza oferta

Dla Ciebie

Dla firmy

Dla rolnictwa

Tylko w 2020 roku dołączyło do nas
15 partnerów franczyzowych

Centrala Solenerga

Solenerga Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa
Solenerga Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 10
02-677 Warszawa

Infolinia
Tel.: +48 22 113 47 41
E-mail: kontakt@solenerga.pl